7 Säkerhetskamerasystem för småföretag

Mali by ste vedieť, ktoré sú najlepšie bezdrôtové bezpečnostné kamery pre malé podniky. Ak ste podnikateľ, či už drobný podnikateľ alebo veľkopodnikateľ, bezpečnostný kamerový systém je pre vás nevyhnutnosťou.

Štúdia o CCTV tvrdí, že keďže systémy bezpečnostných kamier používajú ľudia, dochádza k výraznému zníženiu kriminality. Najlepšie bezpečnostné kamery vám poskytnú odolnosť, funkčnosť, hodnotu a dobrú kvalitu videa. Ak plánujete mať nepretržitý záznam, odporúčame vám zvoliť si systém, ktorý má zabudované infračervené osvetlenie alebo integrované reflektory.

Tie slúžia na nahrávanie aj v tmavom, sadzí alebo aj slabom prostredí. Kamery nielen pomáhajú znižovať kriminalitu, ale sú užitočné aj pre rôzne iné faktory. Pomáhajú udržiavať produktivitu vašich zamestnancov, poskytujú lepšiu bezpečnosť na pracovisku, rýchlejšie riešia spory na pracovisku a sú dôležité aj pre osobnú bezpečnosť vašich zákazníkov a zamestnancov.

Zoznam najlepších bezdrôtových bezpečnostných kamerových systémov pre malé podniky

Bezpečnostný systém Swann s 12 kamerami

12-kamerový bezpečnostný systém Swann je najlepšia multikamera. Táto kamera je najlepšia na monitorovanie vnútorných aj vonkajších priestorov. Je špeciálne navrhnutý pre podnik, ktorý má veľký sklad s niekoľkými slepými uhlami.

Bezpečnostný systém Swann s 12 kamerami

Kamera má 16 záznamových kanálov a môžete pridať až 4 ďalšie kamery pre väčšie plochy. Kamery nahrávajú v rozlíšení 1080p HD a detekujú aj tú najmenšiu prebiehajúcu aktivitu.

Každá kamera môže vidieť až 100 stôp pri čiernobielom snímaní aj v noci. Pri farebnom hraní môže vidieť až 32 stôp. Zabezpečenie je navyše kompatibilné aj s Google Assistant, Chromecast a Alexa.

Kupolová kamera Panasonic WV-S3131L

Toto je najlepší kompaktný fotoaparát. Kopulová kamera Panasonic je len 2 palce vysoká a 4,1 palca v priemere. Kamera nahráva v rozlíšení 1080p HD rýchlosťou až 60 snímok za sekundu. Je vybavený otočným pántom pre vlastné uhly a ponúka 108-stupňové zorné pole.

Kupolová kamera Panasonic WV-S3131L

V noci môže vidieť až 49 stôp aj pri hmle. Nechýba ani zabudovaný kondenzátorový mikrofón pre čistý a čistý záznam zvuku. Môžete tiež nastaviť varovania aktivované pohybom na posúdenie nebezpečenstva.

Kamera Arlo Pro 3 Spotlight

Arlo Pro je vraj najlepší bezpečnostný kamerový systém na trhu. Systém má jednu až šesť kamier so základnou jednotkou a každá kamera dokáže nahrávať video v rozlíšení 2K s podporou HDR pre zábery pripomínajúce sklo. Je veľmi užitočný pre nočné nahrávanie a má detekciu pohybu.

Kamera Arlo Pro 3 Spotlight

Arlo pro ponúka nabíjateľnú batériu s výdržou až 6 mesiacov na jedno nabitie. Systém je kompatibilný aj s hlasovým ovládaním Google Assistant, Alexa a Apple Homekit. Ak chcete zabrániť krádeži, môžete tiež nastaviť upozornenia na detekciu paketov.

Arlo Ultra 4K UHD bezpečnostný systém

Bezpečnostný systém Arlo Ultra sníma v rozlíšení 4K UHD. Systém vám pomôže pozrieť sa do detailov, či už je to cez deň alebo v noci. Štartovacia súprava obsahuje jednu až štyri kamery a tiež plán predplatného, ​​pomocou ktorého si môžete pridať až 55 kamier. Každá kamera je vybavená inteligentnou sirénou, mikrofónom so stlmením zvuku a integrovaným reflektorom.

Arlo Ultra 4K UHD bezpečnostný systém

Pre 2-pásmový zvuk má aj integrovaný reproduktor. Aby sa predišlo poškodeniu fotoaparátu prachom, vlhkosťou a škodcami, má fotoaparát kryt odolný voči poveternostným vplyvom.

D-Link Vigilance DCS-4605EV

D-Link Vigilance DCS-4605EV je najlepší vonkajší kamerový systém. Okrem toho, že odpudzuje prach a vodu, je tiež navrhnutý tak, aby zabránil sabotáži a manipulácii. Kopulovitý kryt šošovky znižuje tvorbu kondenzácie pri vysokej vlhkosti a pri zmenách teploty.

D-Link Vigilance DCS-4605EV

Môže pracovať pri teplotách v rozmedzí 32-104 stupňov. Kamera využíva technológiu so širokým dynamickým rozsahom na vylepšenie video streamov a nahrávanie v rozlíšení 1080p HD. Môžete tiež nastaviť detekciu pohybu a ovládať naklonenie a posúvanie kamery.

Google Nest Cam IQ

Teraz je to najlepšia vnútorná bezpečnostná kamera dostupná na trhu. Má schopnosť nahrávať v rozlíšení 1080p HD, čo je tiež až 30 snímok za sekundu. Pomáha zaznamenávať krištáľovo čisté videá na sledovanie vstupov na predajné miesta, oblastí s vysokou premávkou alebo východov. Spolu s tým má kamera automatické priblíženie a sledovanie na zachytenie votrelcov.

Google Nest Cam IQ

Google Nest poskytuje nočné videnie až do vzdialenosti 20 stôp. Nest IQ je možné pripojiť aj k iným zariadeniam Nest a tiež k Google Assistant a Alexa. Vďaka špeciálnej aplikácii môžete získať až 60 dní snímok a 10 dní histórie nahrávania 24 hodín denne.

Prsteň palička UP Cam

Kamera je navrhnutá tak, aby sa rýchlo inštaluje a jednoducho používala. Hrebeň na krúžky sa dodáva s lepiacou konzolou, ktorá môže bezpečne pripevnený k akejkoľvek stene. Nahráva na HDD s rozlíšením 1080p, aby zachytil čisté a jasné video vo dne aj v noci. Na jedno nabitie získate 30 dní záznamu, čo znamená, že batéria je napájaná.

Prsteň palička UP Cam

Pomocou aplikácie Ring možno kameru pripojiť k iným zvončekovým zariadeniam, ako sú napríklad video zvončeky, a dokonca môžete pristupovať k živým video kanálom a využívať obojsmerný zvuk. Pre handsfree ovládanie môžete pripojiť svoj fotoaparát k Alexa. Plán kruhovej ochrany je k dispozícii prostredníctvom predplatného, ​​ktoré vám poskytuje prístup až k 60-dňovej histórii snímok.

Môžete tiež vykonávať živé video sledovanie prostredníctvom show Amazon Echo alebo dokonca komunikovať s neznámymi ľuďmi prostredníctvom reproduktorov Echo a Echo Dot.

Boli to niektoré z najlepších bezdrôtových bezpečnostných kamerových systémov pre malé podniky. Pre svoju malú firmu si môžete vybrať ktorúkoľvek z vyššie uvedených možností vzhľadom na funkcie a typ kamerového zabezpečenia, ktoré potrebujete. Je veľmi dôležité pozrieť sa, či má kamerový bezpečnostný systém všetko, čo hľadáte.

1 thought on “7 Säkerhetskamerasystem för småföretag”

Leave a Comment