ČO KÚPIŤ ZA MINIMÁLNE VO FEBRUÁRI

Február je pre mnohých obchodníkov náročný mesiac. Je to zároveň najkratší mesiac v roku, no pri sporení naozaj nechýba. Mnoho ľudí sa stále zotavuje z výdavkov na dovolenku a straty kreditných kariet.

STRATÉGIE PRE PONUKY NAKUPUJTE VČAS ALEBO NESKORO

Pri hľadaní ponúk fungujú dva spôsoby. Kúpte pred sezónou alebo kúpte na konci sezóny. V spoločnostiach Lowes, Home Depot a Menards je váš najlepší mesiac na ponuky zvyčajne február a september. Február pre ponuky na položky súvisiace so zimou a september pre ponuky na položky súvisiace s letom.

To znamená, že dopyt po predaji je vo všeobecnosti nízky, takže obchody budú vo februári kreatívne s akciami na predaj. Predajne Lowes, Home Depot a Menards vyčistia zimný tovar a uvoľnia miesto pre nový jarný tovar, ktorý príde. Teraz budú mať všetky obchody maloobchodné položky dostupné po celý rok, len musíte vedieť, kde ich nájdete. Február je ale iné zviera a čistinku nájdete na Lowes takmer všade. prečo?

Znižuje predaje v obchodoch koncom jari a začiatkom leta. Oddelenia ako trávnik a záhrada a drevo / stavebné materiály teraz začínajú obnovovať oddelenia pre maximálny predaj. A to znamená veľké reštaurovanie oddelení v oblasti trávnika a záhrady, osvetlenia, inštalatérstva, farieb a dreva. Našťastie niektoré letné produkty, ako sú grily, klimatizácia, nové dvere a okná a dokonca aj drevo na novú pneumatiku, sú o dosť lacnejšie. Menej zákazníkov skutočne hľadá nákup a minuloročné zásoby sú vypredané. Ak ste na trhu, teraz je ten správny čas na nákup.

Možno nedostanete takú veľkú zľavu ako na konci sezóny, ale tento mesiac nájdete ponuky na niekoľko jarných a letných projektov, ako sú terasové kamene, palubové balíčky, elektrozariadenia a stropné ventilátory. Zistite, čo je najlepšie a čo najhoršie kúpiť v Lowes vo februári. Opäť platí, že toto funguje vďaka sezónnym variáciám. Myslíte len na to, že sa schladíte v horúčavách v júli, nie v polovici februára. Nemyslíte na klimatizáciu, kým ju nepotrebujete. Nemusíte sa starať o polievanie trávy, kým nie je vonku 90 stupňov.

A potom nájdete výhodné zvlhčovače, klimatizačné jednotky, ventilátory, záhradné hadice a postrekovače. Počas lepkavých letných mesiacov zákazníci urobia takmer čokoľvek a zaplatia akúkoľvek cenu, aby sa vyhli horúčavám. Urobte to inteligentne a kúpte si ho hneď teraz.

Vo väčšine obchodov nenájdete veľký výber, keďže Lowes pošle väčšinu klimatizácií a ventilátorov späť do výroby do konca septembra. Nájdete tu ale nejaké miesto, otvorené zásuvky, nejaké minuloročné modely a displeje pre veľké úspory.

FEBRUÁROVÉ PONUKY NA VONKAJŠÍ NÁBYTOK

Vonkajší nábytok sa neustále predáva. Je to položka, s ktorou sa Lowes a samozrejme Home Depot vždy snažia pohnúť výpredajmi a špeciálnymi ponukami. Ale február je naozaj dobrý mesiac na nákup vonkajšieho nábytku, ak môžete trochu jazdiť a robiť si domáce úlohy.

Podobne ako klimatizácie a ventilátory, ani vo februári nenájdete veľký výber, no väčšina obchodov ich má z minulého roka. Nové štýly nábytku sú zvyčajne prezentované začiatkom jari, takže predajcovia vo februári vyčistia staré štýly, aby v marci uvoľnili priestor pre nové položky. Znamená to tiež, že je veľmi nepravdepodobné, že v niektorom obchode nájdete kompletné terasové sety.

Možno budete musieť prejsť na 3 alebo 4 miesta, aby ste získali zodpovedajúcu súpravu, ak to chcete. Ale môžete ušetriť asi 80% z bežnej ceny nových vecí! Nezabudnite na extra vonkajší nábytok a doplnky, ktoré potrebujete, keď prídu priatelia a rodina. A pri 80% zľave, koho zaujíma, či sa zhoduje? Prídavné ležadlo alebo ležadlá. Dáždniky. Krabice na pneumatiky. Vankúše na terasu. Miešajte a kombinujte a nezabudnite zjednávať poslednú alebo mierne poškodenú vec. Videl som zákazníkov, ako vyšli do obchodu s minuloročnými stoličkami na terasu, ktoré sa predávali za 59 dolárov za kus, a dostali ich za 10 dolárov za kus!

ZĽAVA NA DAŇOVÝ SOFTWARE A INÉ

V sprievodcovi nákupom za január sme uviedli, že ponuky daňového softvéru sa objavia v týždňoch pred 15. aprílom a poznamenali sme, že predaje sa zvýšia vo februári. Väčšina obchodov Lowes začala predávať daňový softvér asi pred 2 rokmi, ale vaše najlepšie ponuky sú stále na Amazone.

Už koncom februára uvidíte zľavy až do výšky 50 % na programy od H&R Block a Turbotax. Je rozumné očakávať, že tieto skoré škrty povedú do konca marca k ešte lepším obchodom. Najväčšie predaje veľkoplošných televízorov a domáceho kina sú priamo pred a po Super Bowle. Maloobchodníci chcú uvoľniť svoje zásoby pre nové produktové rady a zákazníci chcú upgradovať na tohtoročnú najvyššie hodnotenú výstavu.

Môžete tiež očakávať veľa prezidentov„Denný výpredaj počas 3-dňového víkendu, ktorý poskytne až 80 % zľavu na oblečenie, ako aj na ručné náradie, posteľnú bielizeň a nábytok. Hľadajte oblečenie a obchodné domy aj pre veľké výpredaje na Deň prezidentov.

1 thought on “ČO KÚPIŤ ZA MINIMÁLNE VO FEBRUÁRI”

Leave a Comment