Čo kúpiť za minimálnu cenu v januári

Čo kúpiť v Lowes a Home Depot v januári. Je začiatok nového roka a ľudia chcú upratovať a organizovať. Je čas odložiť vianočné ozdoby a pripraviť sa na nový rok. Nový rok môžete začať tým, že budete vedieť, ktoré produkty sú výhodné a ktoré zľavy môžu potrebovať trochu viac času. Nižšie sú uvedené niektoré produkty, ktoré budú mať pravdepodobne najlepšiu cenu v januári.

Ak plánujete letnú dovolenku, na konci tohto článku mám aj odkaz na národné parky. Voľné vstupné dni a parkové karty do viac ako 400 národných parkov! Projekty organizácie šatníka, garáže, práčovne a kuchyne patria medzi najobľúbenejšie projekty v januári. Lowes bude mať predajné zmluvy na vianočné ozdoby a špeciálne nákupné ceny na skladovacie nádoby a kontajnery, čistiace prostriedky, prepravné boxy a obalový materiál.

Nezabudnite na ostatných predajcov, ktorí majú tiež skvelé ponuky. Január je tiež najlepší čas na hľadanie zliav na posteľnú bielizeň a posteľnú bielizeň, pretože hlavní maloobchodní predajcovia ako Kohls a Target budú mať v januári každoročné „Výpredaje postelí a kúpeľov“.

Vrecia a skladovacie nádoby:

Január je najlepší čas na nákup vriec a skladovacích kontajnerov v spoločnosti Lowes a Home Depot. Každý má novoročný prísľub, že sa zorganizuje, a to trvá asi dva týždne! A pri vstupe nesmiete prehliadnuť vystavenie skladovacích a organizačných produktov v prednej časti predajne! Home Depot a Lowe’s budú mať stále nejaké vianočné ozdoby, umelé stromčeky a nafukovačky v obchode a online. Výber bude menší, ale úspora je až 90%!

Získajte nejaké skvelé ponuky na červené a zelené vianočné skladové kontajnery od spoločnosti Lowes, ktoré budú pravdepodobne pripravené. Tieto tašky sú rovnaké ako bežné modré alebo priehľadné tašky, ale Lowes má červenú a zelenú len na víkendy vo vianočnej sekcii. Potom pokračujú v čistení v januári. Získajte ich s 25% -50% zľavou.

Plynové grily v januári:

Mimosezóna na grilovanie už naozaj neexistuje, ale ak je mimosezóna, tak je január. Prichádzajú nové modely grilov na plyn, drevené uhlie a elektrický gril, ale nie je to tak, že „budoročný model“ bude výrazne lepší ako minulé roky, však?

Kúpa grilu v januári môže mať zmysel. Pozrite si predajné ceny minuloročných modelov alebo získajte dobrú cenu na podlahové displeje alebo mierne preliačené jednotky a ušetrite veľa.

Izolácia zo sklenených vlákien a pás proti poveternostným vplyvom:

Je pravda, že na izoláciu a záhyby nemyslíte, kým vonku nie je zima. Správnou izoláciou vášho domu môžete vytvoriť pohodlnejšiu a konzistentnú vnútornú klímu a zároveň výrazne zlepšiť energetickú účinnosť vášho domu.

Január je vhodný čas na nákup izolačných produktov, keďže zásoby v obchodoch začínajú klesať. Obchody dopĺňajú tieto produkty v októbri, aby sa pripravili na chladnejšie mesiace a v januári začali znižovať zásoby a predajnú plochu. K tomu predávajú izolácie a rabaty.

Na čo ešte môžete v januári nájsť skvelé ponuky?

Bežecké pásy a eliptické nosníky:

V obchode s domácimi dekoráciami nenájdete pomôcky na cvičenie, ale ponuky sú. Viete, že ste si dali aspoň jeden novoročný sľub, že schudnete. Čas nasledovať tento rok a skutočne to urobiť.

Január je skvelý čas na získanie ponuky na cvičebné vybavenie a vybavenie. V januári bolo takmer dvojnásobok ponúk a zľavy prechádzajú do februára. Hľadajte stacionárne bicykle, bežecké pásy, eliptické trenažéry a doplnky na cvičenie.

Videohra:

Ušetrite si výdavky na videohry až po Vianociach. Výrobcovia videohier vydávajú nové hry v novembri a decembri včas na nákupy počas sviatkov. Ak chcete získať lepšiu ponuku, počkajte s nákupom videohier do januára a februára.

Januárový daňový softvér ponúka:

Daňové obdobie je za dverami. Začnete vidieť predaje daňových programov, ktoré vám strhnú až 35 % z vášho daňového priznania. Nájdite ponuky včasného daňového softvéru na Turbo Tax, H & R Block a Intuit.

Hľadajte konkrétne ponuky, ktoré registrujú zľavu. Mnoho daňových programov ponúka bezplatné podanie federálnych daňových priznaní, ale aj tak budete musieť platiť za štátne daňové priznania, čo vás bude stáť dodatočný poplatok.

Navštívte tento rok takmer 400 národných parkov – zadarmo!

Vedeli ste, že v určité dni v roku môžete navštíviť národné parky zadarmo? Dátumy sú:

Šesť dní v roku budú všetky lokality National Park Service, ktoré účtujú vstupné, ponúkať bezplatný vstup pre všetkých. Vyberte si svoj kalendár pre tieto termíny bez vstupného:

Národné parky, viac ako 400 parkov je prístupných pre každého, každý deň. Dni bezplatného vstupu poskytujú vynikajúcu príležitosť navštíviť nové miesto alebo staré obľúbené miesto, najmä jeden zo 127 národných parkov, ktoré bežne účtujú vstupné. Mnohé parky sú zadarmo každý deň v roku. Naplánujte si návštevu a vychutnajte si históriu a prírodu našej krajiny.

Všetky národné parky budú mať bezplatný vstup na celodenné výpožičkyg) Zatiaľ čo veľký počet našich parkov je bezplatný, niektoré kapitoly rozhorčujú vstup. Medzi pozoruhodné parky, ktoré ponúkajú bezplatný vstup, patria najnavštevovanejšie parky v krajine ako Yosemite, Yellowstone, Grand Canyon a Olympijský národný park. Ušetríte približne 20 až 25 USD na vozidlo.

Pozrite si ďalšie januárové ponuky

Január je skvelý mesiac na získanie ponúk na vybrané položky. Podľa počasia to možno nepoznáte, no pre predajcov nie je jar ďaleko. Keď nakupujúci odložia svoje sviatočné veci a pozrú sa na jarné upratovanie, chcete si veci vylepšiť a pomyslieť na zmeny na nový rok.

Zimné oblečenie zvyčajne zaznamená prvé známky hneď po Novom roku. Obchody vedia, že jar je za rohom a priestor je obmedzený. Január je dobrý mesiac na to, aby ste našli široký sortiment svetrov, búnd, topánok a iného zimného oblečenia za zvýhodnenú cenu. Vo februári a marci budú väčšie zľavy na oblečenie, ale váš výber bude obmedzený.

Leave a Comment