Lowes a domáce depo po vianočnom odbavení

Nájdite úspory po Vianociach s Lowes a Home Depot Holiday Clear. Doplňte si sezónne obľúbené položky predtým, ako sa pozemok vydá so záprahom na sever. Výber sa líši v závislosti od predajne a je samozrejme do vypredania zásob.

Aready zvažuje povianočné výpredaje

Toto je skvelý čas na použitie týchto nových vianočných darčekových kariet! 26. až 30. december budú hektické nákupné dni, v ktorých maloobchodníci dúfajú, že vypredajú zásoby pred novým rokom masívnymi výpredajmi. A Mnoho obchodov stále ponúka vyzdvihnutie a doručenie v ten istý deň, aby sa dodržali odporúčania týkajúce sa sociálnej vzdialenosti.

Vybraný dovolenkový výpredaj je teraz 10% -30% zľava. To po akcii vianočného upratovania začína už 26. decembra so zľavou až 75 %. Niektoré položky si môžete objednať aj online a vyzdvihnúť v predajni ZADARMO, takže si len overte dostupnosť vo vašom miestnom obchode.

Pamätajte, že toto môže byť najlepší čas na získanie vianočných ozdôb, ktoré ste chceli, za najlepšiu cenu a výber. Vybrané položky sú už v predaji. Tieto akcie po vianočnom výpredaji poskytujú fantastickú príležitosť tešiť sa z vašich dekorácií po mnoho rokov.

UŠETRETE PENIAZE, ALE MENŠÍ VÝBER

S ešte väčšími zľavami, ale menšími ponukami počkajte až po Vianociach. Počas dopredaja budú mať všetky predajne zvyšné vianočné položky označené až 75% zľavou! Majte na pamäti, že takéto vianočné výpredaje sú skvelou príležitosťou na získanie nových svetiel alebo dekorácií na budúci rok!

Čím dlhšie však budete čakať, výber nebude taký dobrý. Väčšina požadovaných položiek zmizne počas prvého kola zúčtovania s 10-50% zľavou.

Obchody Lowes budú mať zvyšné vianočné položky za predajné ceny so zľavou 50 – 75 % deň po Vianociach.

Napríklad počas tohto výpredaja má Lowe’s viac ako 5 položiek na ďalší predaj. Tieto ceny sú výhodné a výrazne zľavnené v porovnaní s tým, čo by ste zaplatili, keby ste museli zaplatiť plnú cenu budúci december. Začnite so skutočným alebo umelým vianočným stromčekom, potom si vyberte svoju obľúbenú sukňu, lampy a vianočné ozdoby.

Prineste do okolia sezónneho ducha s vonkajšími vianočnými dekoráciami, vencami a girlandami alebo sa zútulnite interiérovými dekoráciami pre váš domov. Toto sú len niektoré z dostupných ponúk, takže pokračujte a získajte najlepšiu ponuku. Ak chcete zobraziť všetky vianočné ponuky, kliknite na odkaz vyššie alebo prejdite do najbližšieho predajne Lowe’s.

ČO JE K DISPOZÍCII NA VIANOCE VYČISTENIE?

Takmer všetko, čo súvisí s Vianocami. Medzi clearingové predmety patria vianočné stromčeky, vnútorné a vonkajšie stromčeky a ozdoby, nafukovacie ozdoby, darčekové balenia, mašle, vianočné osvetlenie, žiarovky a ponožky.

Zimné a sviatočné dekorácie sú po Vianociach až o 90 percent lacnejšie. Maloobchodníci ako Lowes, Home Depot, Menards, Target a Walmart tiež dramaticky znižujú ceny baliaceho papiera, ozdôb, umelých stromčekov a doplnkov. Pozrite sa na Wal Mart, kde nájdete ponuky koláčov, sušienok, cukroviniek a korenín za nižšie ceny.

Hoci predaje deň po Vianociach zvyčajne ponúkajú tieto položky s približne 50-percentnou zľavou na začiatok, každý deň, ktorý uplynie, zvyčajne poskytuje ďalšie škrty, ale menší výber. Ak dopĺňate položky na budúci rok, možno budete chcieť tieto položky rýchlo vyzdvihnúť, pretože väčšina položiek sa zvyčajne zoštíhli do 1. januára.

Nezabudnite na výhodné ponuky Amazonu po Vianociach: výhodné ponuky Amazonu.

Nájdite zberateľské predmety Elvis, zberateľské predmety Marilyn Monroe, sviečky, vence, ozdoby, elektrické zásuvky, predlžovacie káble, ozdoby Hot Wheels, ozdoby Barbie, reflektory, sukne na stromček a zberateľské predmety Holiday Living.

Leave a Comment