Lowes Curbside Pickup – Ako to funguje

Lowe’s obrubník pickup je k dispozícii na všetkých miestach. Lowes robil online objednávky niekoľko rokov predtým, ako Covid prinútil ľudí do rôznych stavov uzamknutia a sociálneho dištancovania. Teraz, keď si objednáte online, máte možnosť dostať svoje produkty do auta s vyzdvihnutím pri chodníku.

Čo je Lowes Curbside Pickup?

Vyzdvihnutie vonku je služba, ktorá umožňuje zákazníkom vyzdvihnúť si objednávku Lowes vo svojom vozidle, namiesto toho, aby museli ísť do obchodu alebo si nechať položku poslať domov. Je to skutočne len variant možnosti ZBERATEĽSTVA v obchode, ktorá je dostupná už niekoľko rokov.

Ak máte smartfón, stiahnite si aplikáciu Lowes, pretože sťahovanie je o niečo jednoduchšie pomocou niekoľkých klepnutí na vašom zariadení a nemusíte tlačiť e-maily. Mobilnú aplikáciu Lowes si môžete stiahnuť z ich webovej stránky: Lowes Mobile App.

Ak nepotrebujete ďalšiu aplikáciu, ktorá zasahuje do vášho telefónu, stačí poslať potvrdzujúci e-mail na váš telefón. Alebo si ho jednoducho vytlačte z domu.

Pamätajte, že keď si objednáte online, spoločnosť Lowes uchováva vašu objednávku k dispozícii iba 7 dní. Ak si ho nevyzdvihnete do 7 dní, peniaze vám budú vrátené na vašu kartu. Pomocou karty MyLowes pri objednávke budete mať tiež prehľad o všetkých svojich nákupoch.

Takto funguje Lowes Curbside Pickup.

Vďaka bezplatnému vyzdvihnutiu v predajni si objednáte online, vyberiete si bezplatné vyzdvihnutie v predajni a počkáte na potvrdenie e-mailom od Ready For Pickup. Keď sa dostanete do obchodu, choďte k pultu služieb zákazníkom. Zobrazte si svoj preukaz totožnosti s fotografiou, napríklad štátny vodičský preukaz, vojenský alebo štátny preukaz, a svoj potvrdzujúci e-mail. Zamestnanec spoločnosti Lowes potom za vás vyzdvihne vašu objednávku.

Pre vyzdvihnutie na okraji si pri online objednávke stále vyberiete možnosť Vyzdvihnutie na predajni ZDARMA a počkáte na vašu potvrdzujúcu správu z Ready For Pickup. Potom choďte do obchodu a zaparkujte na jednom z určených odberných miest obchodu alebo odberných miest na okraji. Tieto priestory sú zvyčajne celkom blízko hlavného vchodu obchodu s jasnými modrými značkami. Zavolajte na číslo uvedené na ceduľke a zamestnanec vám vec odnesie do vozidla.

Vydrží aj po pandémii koronavírusu

Počas pandémie ľudia nemajú taký pohodlný vstup do žiadneho obchodu. Musia nosiť masky, dostať sa do kontaktu s desiatkami ľudí a riskovať, že ochorejú. Ak majú možnosť vyzdvihnúť si ho pri krajnici, mnohí zákazníci tak urobia.

Súčasná globálna zdravotná kríza sa dotýka každého. Bez ohľadu na to, kde pracujete alebo v akom odvetví pracujete, pocítite účinky. Vyzdvihnutie mimo domu vám dáva možnosť chrániť seba a ostatných zákazníkov, ktorí nemôžu alebo nechcú vstúpiť do predajne.

Ale vydrží? Maloobchod už nikdy nebude taký istý ako pred koronavírusom. To prinútilo mnohé obchody prehodnotiť svoje stratégie, aby mohli pokračovať vo svojej činnosti.

Vyzdvihnutie pri chodníku chráni zákazníkov a zamestnancov, pretože obmedzuje osobný kontakt. Stále si myslím, že je rýchlejšie ísť si tovar vyzdvihnúť do obchodu ako na vedľajšiu koľaj. Ale ísť do pandémie znamená viac rizík. Je veľmi pravdepodobné, že pandémia bude mať dlhodobý vplyv na nákupné správanie spotrebiteľov.

Maloobchod sa časom vráti do akéhosi „normálu“. Hoci určité zvýšenie vyzdvihnutia pri obrubníku zostane, väčšina obchodov rozšírila možnosti vyzdvihnutia, pretože nemala inú možnosť.

V budúcnosti sa niektoré obchody môžu dokonca rozšíriť o vyzdvihnutie pri chodníku, ale mnohé iné jednoducho túto možnosť obmedzia alebo začnú účtovať poplatok, aby dostali produkt do vášho vozidla. Vyzdvihnutie na obrubníku získalo počas pandémie nový význam a popularitu. V čo sa nakoniec vyvinie, nie je vôbec jasné.

Leave a Comment