Meta predstaví inteligentné hodinky: Meta Smart Watch, obrázky unikli

Facebook, teraz známy ako Meta, údajne pracuje na svojich inteligentných hodinkách Meta. Správa o spoločnosti Meta, ktorá uvádza na trh nové inteligentné hodinky, sa neobjavila prvýkrát.

Frontier predtým informoval o pláne spoločnosti uviesť na trh inteligentné hodinky, ktoré budú mať 2 odnímateľné fotoaparáty. Spoločnosť môže hodinky pomenovať ako „Milan“. Hodinky budú podporovať aj LTE, aby sme boli neustále pripojení.

Deravý obrázok inteligentných hodiniek

Podľa zdrojov obrázok ako prvý zverejnil Bloomberg. Vývojár aplikácie objavil obrázok v ovládacej aplikácii spoločnosti. Aplikácia Meta, cez ktorú obrázok unikol, slúžila na ovládanie inteligentných okuliarov, ktoré spoločnosť predstavila v spolupráci s Ray-Ban.

Inteligentné hodinky môžu konkurovať najznámejšej spoločnosti Apple. Podľa uniknutého obrázku má podobný ciferník ako Apple Watch. Dokonalá definícia zakrivených okrajov s malými tlačidlami na pripevnenie odnímateľných remienkov je lepšia ako Apple Watch. Spodný rám obrazovky má tiež slot pre fotoaparát, ktorý drží prednú kameru.

Podľa zásuvky bude na zariadení aj sekundárna zadná kamera s rozlíšením 1080p. Celý displej je navyše možné odpojiť od puzdra z nehrdzavejúcej ocele a pripevniť ho k nábojom na inom príslušenstve.

Od spoločnosti Meta neexistuje žiadne potvrdenie o tom istom, ale podľa výstupu budú hodinky oficiálne uvedené na trh v roku 2022.

Apple tento rok predstavil funkciu „App Tracking Transparency“, ktorá dokazuje, že používatelia majú kontrolu nad svojimi dátami a ovplyvňujú operácie Meta. Generálny riaditeľ Mark Zuckerberg vo svojom názore, ktorý podporuje metaverse, poprel skúsenosti, ktoré sú „prísnejšie kontrolované ako kedykoľvek predtým“.

Leave a Comment