Vill du ha kul med familjen? Här är familjespel att spela hemma

Rovnako ako ja, aj vy musíte hľadať rodinné hry na hranie doma. Nebojte sa, už som urobil veľa prieskumu o najlepších rodinných hrách, ktoré sa dajú hrať doma. Je to ročné obdobie, kedy sa nám nechce ísť von a zabávať sa, radšej sedieť doma a kvalitne sa baviť s priateľmi a rodinou.

Ale len sedieť doma a ohovárať robí veci nudnými. Ak chcete vytvoriť kritickú situáciu na stretnutie, musíte si naplánovať nejaké hry s rodinou. Takže tu je 10 najlepších rodinných hier, ktoré môžete hrať doma.

10 najlepších rodinných hier na hranie doma

Honba za pokladom

Hru, ktorú som hrával najviac, keď som bol malý. Toto je jedna z najlepších rodinných hier, aké kedy môžete navrhnúť. Na hranie tejto hry stačí 10-12 ľudí.

Ako hrať?

Prvý tím je vytvorený. V tíme môžu byť 2-3 členovia, v závislosti od počtu členov prítomných v dome. Organizátor hry ukryje všetky veci do rôznych kútov alebo miest v dome. Veci, ktoré organizátor ukryje, treba napísať do poznámky.

Kópia papiera s názvami položiek sa potom odovzdá každému tímu. Keď sa hra začne, všetci hráči dostanú informáciu o tom, kde boli položky ukryté.

To platí pre každý objekt. Vyhráva tím, ktorý za daný čas nazbiera maximálny počet predmetov.

Hlúpe šarády

Toto je najhranejšia hra na stretnutiach. Hra je o vysvetľovaní ľuďom o filme alebo pesničke bez toho, aby ste povedali jediné slovo.

Ako hrať?

Rovnako ako iné hry, tímy sú vytvorené. Potom osoba v tíme súpera dá názov filmu tímu, ktorý sa rozhodne adoptovať ako prvý. Osoba, ktorej bolo pridelené meno vo filme, musí konať.

Osoba nemôže povedať jediné slovo, zatiaľ čo sa snaží vysvetliť názov filmu alebo názov piesne. Musí to robiť akciami, je málo znakov, ktoré naznačujú, či ide o anglický film alebo hindčinu. Ak tím hráča uhádne správne, tím vyhráva.

Stolný tenis

V tejto hre sú len dva tímy. Plastové sklo je umiestnené na oboch koncoch stola usporiadaného v trojuholníkovej formácii. V každom plastovom pohári je nápoj. Každý tím dostane nejaké tenisové loptičky.

Ako hrať?

Hráči hodia pingpongovú loptičku cez stôl, aby ju pristáli v pohári súperovho tímu. Ak loptička skončí v pohári, člen tímu, ktorého pohár je cieľom, musí vypiť čokoľvek, čo je v pohári umiestnené. Potom sa sklo odstráni. Tento proces pokračuje, kým jeden tím medzi nimi neodstráni všetky poháre zo stola.

Vyhráva tím, ktorý ako prvý odstráni všetky súperove okuliare.

Podaj balík

Túto hru si určite každý pamätá. Túto hru sme hrávali na všetkých večierkoch a akciách.

Ako hrať?

Teraz existujú dva spôsoby, ako hrať túto hru. Prvým je výber položky, ktorá musí byť zabalená ako darček. Použite čo najviac časopisov na zabalenie darčeka s množstvom lepiacej pásky. Uistite sa, že je ťažké ho roztrhnúť. Sadnite si s členmi rodiny do kruhu a zahrajte si pesničku. Na prehratie a pozastavenie skladby by mal byť niekto, kto nie je súčasťou hry.

Keď sa skladba prehráva, otočte balík. Akonáhle je skladba pozastavená, musí ju človek s balíkom otvoriť a keď sa skladba prehrá, musí ju opäť začať otáčať. Proces je nepretržitý. Vyhráva ten, kto ako posledný odstráni všetky noviny a vyberie predmet.

  • Pravda alebo odvaha
  • Teraz táto hra robí atmosféru zaujímavou.
  • Pravda alebo odvaha
  • Ako hrať?

Musíte sedieť v kruhu a otáčať fľašu. Počkajte, kým sa fľaša prestane otáčať, a vyhľadajte osobu, ktorá fľašu drží. Ktokoľvek v skupine sa môže spýtať cieľovej osoby, či si chce vybrať pravdu alebo sa odvážiť. Ak sa ten človek rozhodne odvážiť sa mu dať odvahu a ak si vyberie pravdu, opýtajte sa ho na čokoľvek a on musí byť pravdivý vo svojej odpovedi.

Ludo

Každý pozná túto hru; hru netreba špeciálne predstavovať. V hre Ludo sú 2 možnosti. Prvou je hra domček, kde vyhráva ten, kto príde do domu so všetkými 4 farmármi. Druhou sú hady a rebríky.

Som si istý, že nemusím hru usmerňovať.

Krátky

Túto hru miluje každý. Nemám čo robiť? Hráte karty a ste unavení z práce? Hranie kariet, chceš si dať pauzu? Hrať karty. Táto kartová hra je veľmi bežná. Kartové hry sa hrajú s balíčkom kariet alebo balíčkom kariet.

Existuje niekoľko kartových hier, ale najobľúbenejšia je Solitaire.
Ďalšie obľúbené kartové hry sú poker, žolíky, bláznivé osmičky a ďalšie.
Scrabble

Scrabble je slovná hračka. Túto hru môžete hrať na scrabble doske alebo na svojom mobilnom telefóne.

Ako hrať?

Musíte postaviť dosku. Rozhodnite sa, kto chce začať ako prvý. Každý hráč potom ťahá dlaždice a každý hráč dostane slovo, aby umiestnil slovo na hraciu plochu. Stavte na existujúce slovo na tabuli a uistite sa, že vytvárate slová s maximálnym počtom abecedy.

Takto získate viac bodov. Body za každé slovo sú napísané na písmeno scrabble. Po skončení hry vypočítajte skóre a vyhráva hráč s najvyšším skóre.

nikdy som nemal

Nikdy som nebol v kvíze.

Ako hrať?

Musíte sedieť v ringu och začnite „nikdy som nikdy…“ a položte otázku. Napríklad som nikdy neabsolvoval hodinu.

Ak tak urobil niekto z kruhu, musí zdvihnúť prst, inak neurobí nič. Pokračujte, kým aspoň jedna osoba nebude mať 3 prsty hore. Osoba s 3 prstami hore je vonku. Vyhráva ten, kto zostane ako posledný.

Leave a Comment