Výber najlepšej aplikácie starostlivosti o pleť bol jednoduchší

Mysleli sme si, že keď sa všetko robí prakticky, prečo nie režimy starostlivosti o pleť, a prinútilo nás to hľadať najlepšiu aplikáciu starostlivosti o pleť pre Android. V tomto článku budeme diskutovať o rôznych aplikáciách, aby ste mohli identifikovať najlepšiu aplikáciu pre starostlivosť o pleť podľa vašich požiadaviek.

Deväť možností, z ktorých si môžete vybrať najlepšiu aplikáciu starostlivosti o pleť

Myslite špinavo – Pred použitím akéhokoľvek produktu starostlivosti o pleť je dôležité poznať zložky, ktoré ho tvoria, a ich účinky na vašu pokožku. Think Dirty robí presne to isté, aby vám veci uľahčil.

Myslite špinavo

Táto aplikácia vyhodnocuje zložky vášho make-upu alebo produktov starostlivosti o pleť skenovaním čiarového kódu. Potom vydá správu na stupnici od 0 do 10 pomocou svojho “Dirty Meter”. Dostanete podrobnú správu o zložkách, bezpečnostných faktoroch a certifikáciách klasifikovaných položiek. Na základe toho sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať s rovnakým produktom, alebo si vyberiete čistejšiu alternatívu.

“Moje hodnotenie kúpeľne” je ďalšou užitočnou funkciou tejto aplikácie. Umožňuje ľuďom identifikovať a skladovať bezpečné výrobky vo svojich kúpeľniach a vyčistiť tie škodlivé. FeelingMySkin – Skin Care Rutine Assistant – Táto aplikácia využíva jednoduché rozhranie na to, aby prinútila ľudí identifikovať svoje kožné problémy a podľa toho prispôsobiť rutinu starostlivosti o pleť ich špecifickým potrebám pleti.

FeelingMySkin- Asistent rutinnej starostlivosti o pleť

Táto aplikácia vám nielen pomáha vytvárať ranné a večerné rutiny, ale tiež sa ich drží. Môžete označiť svoje obľúbené ingrediencie a tie, na ktoré ste alergický, a podľa toho dostávať upozornenia. Získate tiež tipy na starostlivosť o pleť. Naučíte sa tiež veľa rôznych ingrediencií a zároveň si udržíte svoju pleť na vrchole. Skin Care Rutine – Toto je najlepšia aplikácia pre začiatočníkov. Demystifikuje mnohé kroky inventára a pomáha používateľom sledovať používanie ich produktov. Pomocou tejto aplikácie si môžete prispôsobiť dennú a nočnú rutinu starostlivosti o krásu a pleť a automaticky dostávať upozornenia.

Pozrite si túto aplikáciu ako váš digitálny profesionálny poradca v oblasti starostlivosti o pleť. Pomôže vám vyhnúť sa používaniu protichodných produktov, odporučí produkty, ktoré sú najvhodnejšie pre váš konkrétny typ pleti a navedie vás na správne poradie rôznych produktov. Kliknite na selfie a nahrajte ich do aplikácie, aby aplikácia mohla sledovať stav vašej pokožky a odporúčať produkty na použitie v určité dni v týždni alebo mesiaci. Facetory: Face Yoga and Exercise – Túto aplikáciu berte ako svojho trénera tvárovej jogy. Tréner AR naskenuje tvár, aby navrhol prispôsobené techniky tvárovej jogy pre výhody proti starnutiu a tvarovanie tváre.

Facetory-Face Joga a cvičenie

Má veľmi pokročilú technológiu pre pohyby tváre a rozpoznávanie hlasu, ktorá zaisťuje, že budete robiť tvárovú jogu správne. Aby ste dosiahli optimálne výsledky, zapojíte dôležité svaly tváre. Cloe – Cloe pomáha prispôsobiť rutinu starostlivosti o pleť tak, aby ste boli zdraví zvnútra aj zvonka. Sledujte svoju stravu, spánok, príjem vody a úroveň stresu v tejto aplikácii. To všetko má vplyv na vašu pokožku.

Usporiadajte si záznamy pomocou funkcie kalendára a nechajte štatistiky poháňané AI poskytnúť správu o stave vašej pleti. Nahrajte fotografie do rôznych častí vašej tváre, aby aplikácia mohla posúdiť, či rutina starostlivosti o pleť funguje alebo nie. Skin Bliss – Táto aplikácia má výkonnú AI, ktorá analyzuje vašu pleť a odporučí vám najvhodnejšiu kozmetiku alebo produkty starostlivosti o pleť. Tiež vám pomôže zistiť, či vaša súčasná sada produktov starostlivosti o pleť obsahuje sulfáty, parabény atď., alebo sú šetrné k životnému prostrediu, vegánske a bez krutosti.

Skin Bliss

Táto aplikácia dokáže diagnostikovať aj kožné problémy, ako je suchosť, akné, ekzém, akné a vrásky. V dôsledku toho sú používateľom odporúčané produkty na riešenie týchto podmienok. Odporúča tiež bezpečné produkty starostlivosti o pleť a ponúka tipy na krásu tehotným a dojčiacim ženám.

Trove Skin 2.0 Tracker – Táto plne aktivovaná aplikácia poháňaná AI pomáha zlepšiť vašu rutinu starostlivosti o pleť prostredníctvom holistického prístupu. Táto aplikácia určuje spúšťače pokožky zahrnutím skenovania a kvízu. Bude tiež obsahovať informácie o produktoch, ktoré používate, o vašej strave, zvykoch a výbere životného štýlu. Následne ponúkne návrhy pre ranné a večerné rutiny.

Pomocou aplikácie si môžete zaznamenať úroveň stresu, náladu a pokrok pleti spolu so zoznamom svojich obľúbených produktov a dátumami ich spotreby. Ak nahráte obrázky svojej tváre z rôznych uhlov, prezradí vám to aj to, ktoré produkty na vašu pleť fungujú a ktoré nie.

Mimoglow – Táto aplikácia má obrovskú databázu, ktorá z nej robí poklad na získanie hĺbkových informácií o rôznych zložkách, použití atď. Dokonca si môžete prispôsobiť svoje rutiny starostlivosti o pleť vo dne aj v noci a dostávať pripomienky z aplikácie.

Mimoglow

Môžete pridať produkty do svojho zoznamu želaní, aby ste si ich mohli kúpiť neskôr, alebo si môžete kúpiť položky jedným kliknutím a získať aj odporúčania. Pozrieť si môžete aj úvodnú och dátum exspirácie produktov, ktoré používate. Zaznamenajte si čokoľvek pre budúce použitie a tiež viete, akým zložkám sa vyhnúť a nepoužívať ich spolu podľa typu pleti a problémov.

Starostlivosť o pleť Add

iction – Toto je pre vás najlepšia voľba, ak už dodržiavate zaužívanú rutinu starostlivosti o pleť, ale potrebujete len trochu postrčiť, aby ste dodržali svoj rozvrh.

Vyberte si produkty pre svoje denné a nočné rutiny a nechajte aplikáciu, aby vytvorila plán, ktorý môžete dôsledne dodržiavať. Skontrolujte svoj pokrok, aby ste sa uistili, že ste na správnej ceste, alebo zistite, keď nedržíte krok s plánom.

Čestné uznania

Tu je niekoľko ďalších aplikácií starostlivosti o pleť, ktoré stojí za zváženie:

  • Eclair
  • AnyDay Face Yoga a cvičenia
  • MDacne
  • WaterMinder
  • UVLens
  • Tipy na prirodzenú krásu

Vychýrený

Dokončenie rutiny starostlivosti o pleť nebolo nikdy také jednoduché. Dúfame, že náš vybraný zoznam vám pomôže vybrať najlepšiu aplikáciu starostlivosti o pleť pre Android podľa vašich špecifických požiadaviek. Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie, ktorú plánujete začať skúmať. Ak už používate aplikáciu starostlivosti o pleť, ktorú považujete za najlepšiu, podeľte sa o informácie, aby ste našim čitateľom pomohli ešte viac.

Leave a Comment