Vysvetlenie karty MyLowes. Ako sa zaregistrovať a využívať výhody

Pravdepodobne sa vás pri pokladni spýtali, či máte kartu MyLowes. Ak ho nemáte, získajte ho pri ďalšom nákupe v Lowes.

Ak nechcete stále dávať tieto účtenky do starej krabice od topánok, pokračujte v čítaní!

Zaregistrujte sa do Mylowes tu: Registrácia karty MyLowes a vysvetlené výhody

Najväčšou výhodou karty mylowes je, že vám umožňuje vidieť celú históriu online nákupov vrátane nákupov uskutočnených cez Lowes.com a transakcií v obchode.

Moja registrácia Lowes je jednoduchá. Účet mylowes je pre vás najjednoduchší spôsob, ako sledovať všetky svoje nákupy.

A od mája 2017 je jediný spôsob, ako získať vojenskú zľavu Lowes. Lowes ponúka 10-percentnú zľavu na osobné nákupy každý deň súčasným a čestne prepusteným členom ozbrojených síl USA. Nový vojenský program My Lowes využíva kartu MyLowes na rýchlu identifikáciu a je dostupný vo všetkých amerických obchodoch a na Lowes.com.

Karta MyLowes vám umožňuje zobraziť úplnú históriu online nákupov vrátane nákupov uskutočnených cez Lowes.com a transakcií v obchode. Môžete ho získať registráciou v ktoromkoľvek obchode Lowes. Alebo navštívte oficiálnu stránku my lowes na www.lowes.com/mylowes.

MYLOWES CARD LOAD PASSWORD?

Použite tento odkaz: My Lowes Card Reset Password. Kliknite na „zabudol som heslo“. Na e-mailovú adresu priradenú k vášmu účtu sa odošle správa s odkazom a pokynmi, ktoré vám pomôžu obnoviť heslo. Môžete tiež kontaktovať spoločnosť Lowes na čísle 1-800-445-6937.

ČO JE KARTA MYLOWES?

Predtým, ako poviete, že Lowes žiada príliš veľa informácií a že budete zavalení e-mailmi a vaše informácie budú ukradnuté alebo predané tretím stranám, zhlboka sa nadýchnite. Áno, veľmi nepravdepodobné, ale toto všetko sa môže stať.

Ale nebude. Lowes, rovnako ako všetky veľké spoločnosti v súčasnosti, má zavedené dobré bezpečnostné opatrenia, aby zabezpečili bezpečnosť vašich informácií. Rovnako ako vaša zľavnená potravinová karta, bankomatová karta a kreditná karta. Nehovorím ti len, aby si si ho zohnal, pretože pracujem v Lowes.

Ak okrem vloženia účteniek do krabice od topánok nájdete jednoduchší spôsob, ako sledovať svoje nákupy v Lowes, dajte mi vedieť.

Sledujte svoju históriu nákupov pomocou karty MyLowes.

Usporiadajte si zoznamy. Lists je online nástroj v MyLowe, ktorý vám umožňuje zbierať a ukladať produkty a iné položky z celého Lowes.com. Môžete si vytvoriť zoznam pre nadchádzajúci projekt renovácie kuchyne, ktorý bude obsahovať fotografie kuchyne, ďalší s položkami, ktoré plánujete kúpiť, a ďalší s výpočtami farieb a podláh a ako to urobiť.

Sledujte potreby pomocou pripomienok. Nastavte si pripomienky pre položky, ktoré kupujete pravidelne, pravidelne ich udržiavate alebo meníte sezónne. Nastavte si pripomienku na stránke produktu alebo vo svojej histórii nákupov a dostanete e-mail, keď bude čas znova nakúpiť. Použite na položky, ako sú vzduchové filtre, sezónne položky, ako sú hnojivá a kompostové materiály, produkty, ktoré potrebujete na projekt vylepšenia domácnosti alebo darčeky k sviatkom a narodeninám.

Vytvorte si domáci profil. Pomáha vám plánovať projekty na zlepšenie domácnosti, spravovať obsah vášho domova a ukladať informácie, aby ste mali poriadok. Môžete napríklad vytvoriť priestor s názvom Garáž, pridať stolovú pílu, ktorú ste si kúpili na Lowes.com, správne zaregistrovať rozmery garáže a použiť tieto detaily na plánovanie vlastného úložného systému – to všetko v jednom praktickom nástroji.

Uložte si adresu a informácie o fakturácii pre rýchlejšie odhlásenie

Karta MyLowes vám umožňuje zobraziť úplnú históriu online nákupov vrátane nákupov uskutočnených cez Lowes.com a transakcií v obchode. Naskenujte kartu alebo zadajte telefónne číslo s účtom v registri iba pri nákupoch v obchode Lowes.

Všetky vaše nákupy uskutočnené kartou máte teraz po ruke. Už sa nemusíte snažiť zapamätať si, čo ste si kúpili, kedy ste to kúpili, veľkosť či farbu.

Všetci chceme jednoduchý spôsob sledovania vašich nákupov. Karta MyLowe vám to umožňuje. Použite kartu, ktorá vám umožní prispôsobiť zbierku online nástrojov navrhnutých na zjednodušenie vašich nákupov na zlepšenie domácnosti. Umožňuje vám sledovať vaše nákupy uskutočnené pomocou karty My Lowes, vytvárať zoznamy pre budúce projekty a môžete spravovať svoj profil Lowes Home.

Je to také jednoduché, ako si ho zaregistrovať na Lowes.com a potom ho naskenovať zakaždým, keď sa pozriete do obchodu.

Karta ponúka jednoduché riešenie toho, čo je často veľkou bolesťou hlavy pri projektovaní okolo domu. Čo som si kúpil naposledy? Je obývačka vymaľovaná „Navajo White“ alebo „Lemon Chiffon? Aké“ veci „vyčistili olej, ktorý mi nechal auto v garáži? Akú veľkosť filtra do rúry potrebujem? Kedy som kúpil tú vŕtačku?

Teraz to môžete ľahko nájsť vo svojom počítači alebo v obchode Lowes.

Karta Mylowes je podobná vernostnej karte, ktorú pravdepodobne máte z obchodného domu alebo obchodu s potravinami. Lowes bude sledovať takmer všetkosúvisí s vaším domovom, vrátane produktov, inštalačných pokynov, príručiek k zariadeniam, rozmerov miestnosti alebo komponentov a farieb.

Pri nákupoch v obchode Lowes jednoducho naskenujte kartu v registri. Pamätajte, že karta My Lowes nie je to isté ako kreditná karta Lowes. S kartou My Lowes môžete tiež vytvárať zoznamy. Lists je online nástroj v rámci karty MyLowe, ktorý vám umožňuje zbierať a ukladať produkty a iné položky z celého Lowes.com. Články, videá a produkty si môžete uložiť takmer čokoľvek, čo nájdete na Lowes.com.

Môžete si napríklad vytvoriť zoznam pre nadchádzajúci projekt renovácie kuchyne, ktorý bude obsahovať fotografie kuchyne, ktoré vás inšpirujú, ďalší s položkami, ktoré plánujete kúpiť, a ďalší s výpočtami farieb a podláh a ako na to. Môžete tiež písať svoje vlastné príspevky. Napríklad zoznam farieb, o ktorých uvažujete pre miestnosť, a poznámky k položkám, ktoré ste si uložili do svojich zoznamov.

Home Profile je ľahko použiteľný nástroj, ktorý vám pomôže plánovať projekty na zlepšenie domácnosti, spravovať obsah vášho domova a ukladať ďalšie informácie, aby ste mali poriadok. Môžete napríklad vytvoriť priestor s názvom Garáž, pridať stolovú pílu, ktorú ste si zakúpili na Lowes.com, správne zaznamenať rozmery garáže a použiť tieto podrobnosti na navrhnutie vlastného úložného systému.

Mať organizovaný účet s detailmi vášho domova uľahčuje plánovanie projektu a šetrí peniaze.

Sledujte svoju históriu nákupov pomocou karty MyLowes a usporiadajte si zoznamy. Zistite, čo môžete s kartou robiť. Sledujte potreby sezóny pomocou pripomienok a spravujte svoj domov jednoduchšie pomocou profilu domova. Prihláste sa na odber e-mailov každý týždeň a budete prvý, kto sa dozvie o špeciálnych ponukách a akciách od spoločnosti Lowe’s.

ZAREGISTRUJTE SA A ZAREGISTRUJTE SI KARTU MYLOWES

Je to jednoduché a trvá to len pár minút. Spoločnosť Lowe’s bude sledovať všetky nákupy, ktoré uskutočníte online, keď ste prihlásení do svojho účtu alebo v obchode Lowe’s, keď ukážete svoju kartu MyLowe’s alebo telefónne číslo spojené s vaším účtom. Navštívte registračnú stránku karty mylowes na adrese www.lowes.com/mylowes

O kartu My Lowes môžete požiadať aj vo svojej predajni Lowes pri pulte služieb zákazníkom, v registri alebo požiadaním zamestnanca na predajni. O kartu môžete požiadať aj online a nechať si ju poslať priamo vám.

Na registráciu vašej MyLowe’s karty stačí zadať vaše meno, telefónne číslo a e-mailovú adresu.

Zaregistrujte si ho na Lowes.com a naskenujte ho pri každej kontrole obchodu. Prihláste sa do My Lowe’s a uvidíte všetky svoje nákupy v obchode a online. Potrebujete vrátiť? Stačí si vziať kartu My Lowes späť do obchodu. Ach, a tie e-maily, ktoré nechcete? Zrušenie odberu je jednoduché.

Skúste to nabudúce, keď budete nakupovať v Lowes. Ten starý botník plný účteniek bude ťažké vyhodiť, no s kartou MyLowes to bude takmer bezbolestné. Pointa je, že karty MyLowe majú hodnotu a výhody, vďaka ktorým bude váš zážitok z nakupovania a údržba domácnosti oveľa organizovanejšia, príjemnejšia a o niečo jednoduchšia.

Leave a Comment