Znižuje ročnú továrenskú záruku 2022

Lowe’s garantuje svoje rastliny, stromy, kríky a trvalky na celý rok. Musíte mať originál účtenky. Odumreté rastliny musíte priniesť spolu s potvrdením. Záruka na rastlinu nie je refundácia, ale dostanete obchodný kredit na nákup ďalších rastlín alebo ich výmenu.

Je to ešte jednoduchšie, ak si ponecháte účtenku alebo ak ste použili kartu My Lowes!

1-ročná záruka rastu spoločnosti Lowe sa vzťahuje LEN na trvalky, nie na letničky. Takže áno, hortenzia alebo motýľ, ktoré ste si kúpili minulú jeseň, sa dajú nahradiť. Na nechtíky, šalviu červenú a begóniu sa záruka nevzťahuje.

Home Depot má podobnú záruku zmeny závodu.

Od Lowes: Ak vaše stromy, kríky alebo trvalky neprežijú rok, bezplatne ich vymeníme. Stačí priniesť zariadenie a potvrdenie. Ak chcete získať ďalšie informácie, zavolajte na miestneho zástupcu spoločnosti Lowes alebo na číslo 1 (800) 445-6937.

DOMÁCA ZÁRUKA NA RASTLINU 1 ROK

Od Home Depot: Na trvalky, stromy a kríky sa vzťahuje jednoročná záruka. Pre živé položky zakúpené online vrátane izbových rastlín, trvaliek, stromov, dovolenkových stromov, vencov a girlandy, ktoré boli doručené poškodené alebo mŕtve, kontaktujte online zákaznícku podporu na čísle 1-800-430-3376 do 3 dní od doručenia a my vám pošleme náhradu. ihneď bezplatne. Výnimky z tejto zásady zahŕňajú rezané kvety a kvetinové aranžmány.

BEŽNÉ CHYBY VÝSADBY STROMOV

Rotkulan. Vykopte jamu 3 až 4 krát širšiu ako nádoba. Pred výsadbou prerežte bočnú stranu koreňového balu na štyroch miestach, potom zospodu zrežte X. Zabránite tak krúženiu koreňov a ich rozširovaniu.
Základňa stromu Príliš hlboko zasadený strom môže mať problémy s hnilobou a hmyzom. Zasaďte príliš plytko a korene sa neuchytia dostatočne hlboko v pôde.

Mulčovanie a zalievanie. Mulčovanie je tiež kľúčom k udržaniu vlhkosti v pôde. Dbajte na to, aby sa kompost nehromadil oproti kôre, pretože to môže spôsobiť problémy s vlhkosťou a hmyzom. Mal by tiež smerovať vodu ku koreňom, a nie preč od nich. Odporúčané množstvo vody je asi 2 palce za týždeň. Zvyčajne stačí 30 sekúnd 3-4 dni v týždni s vodou zo záhradnej hadice. Bude fungovať na približne 20-25 galónov vody týždenne.

TIPY A TRIKY: UCHOVÁVAJTE SI ÚČETNKU NAJPRV

Kľúčom k záruke závodu je uschovať si účtenku alebo použiť kartu MyLowes na sledovanie nákupu.
Uložte si všetky rastlinné potvrdenky a štítky. Ak rastlina nedosiahne ročný limit, neváhajte ju vrátiť. Potom dostanete kredit do obchodu, ktorý môžete použiť na nákup náhradnej rastliny alebo kríka.
To je naozaj dobrá záruka v oboch obchodoch a taká, ktorá je veľmi dôležitá pri výsadbe stromov a kríkov. Uistite sa, že ste si uložili všetky svoje účtenky, aby ste mohli získať celý svoj kredit.

AK VRÁTITE ZĽAVNENÉ ZARIADENIE

Ale ako je to s klčovaním, redukovaním, ohrozením alebo označenými rastlinami, stromami a kríkmi? No, pravdepodobne dostanete kredit v obchode za sumu, ktorú ste zaplatili. Napríklad, ak ste si kúpili podpísaný strom za 5 USD a zvyčajne sa predáva za 25 USD, s najväčšou pravdepodobnosťou získate kredit v obchode vo výške 5 USD. Pravdepodobne nedostanete nový strom za 25 dolárov. Rovnako ako pri všetkých nákupoch vo výpredaji v Lowes alebo Home Depot.

V podstate sa s ním zaobchádza ako s akýmkoľvek iným návratom v Lowes alebo Home Depot. Žiadna potvrdenka pravdepodobne neznamená vrátenie peňazí! Obchodom je naozaj jedno, ako rastlina uhynula, ale chcú od vás originál účtenky a radi vám nákup nahradia.

Leave a Comment