ZNIŽUJE VOJENSKÝ ZĽAVOVÝ PROGRAM. AKO SA ZAREGISTRUJTE A ušetrite 10% KAŽDÝ DEŇ

Lowe’s s hrdosťou ponúka 10% zľavu na oprávnené nákupy každý deň aktívnemu vojenskému personálu a veteránom. Táto zľava sa vzťahuje na všetkých súčasných a nečestne zbavených členov. Vašu zľavu je možné uplatniť na takmer 40 000 položiek v predajni a online. Registrácia a overenie vašej služby sa vykonáva pomocou karty MyLowes. Je to zadarmo a registrácia trvá asi päť minút v obchode alebo doma.

Svoju vojenskú zľavu Lowes sa môžete prihlásiť tu:

Existuje však niekoľko výnimiek zo zľavy. Loweova vojenská zľava je určená len pre osobné nákupy a nemožno ju uplatniť na predchádzajúce predaje alebo nákupy darčekových kariet alebo inštalácie produktov.

Nemožno ho použiť ani pri firemných nákupoch alebo iných ponukách, kupónoch, akciách alebo zľavách.
Zo zľavy sú oslobodené aj plány rozšírenej ochrany, poplatky a dane. A nemôžete kombinovať Lowe’s Credit Card 5% zľavu na každý deň s Lowe’s vojenskou zľavou.

Loweova vojenská a veteránska zľava je k dispozícii online a v obchode. Obchod tiež rozšíril 10-percentnú zľavu na online nákupy spoločnosti Lowe, ktorá bude zahŕňať dopravu balíkov zadarmo.

Zľava pre armádu a veteránov sa zvyčajne neoznamuje okrem Dňa veteránov a 4. júla a teraz je dostupná každý deň. Táto zľava sa vzťahuje na všetkých aktívnych a veteránov ozbrojených síl Spojených štátov amerických a najbližších rodinných príslušníkov.

Je to veľká zľava a uznanie ľudí, ktorí slúžili na ochranu našej krajiny.

1. mája 2017: „Spoločnosť Lowe’s Companies, Inc. dnes oznámila, že rozšíri svoj program vojenských zliav ponúknutím 10-percentnej zľavy na osobné nákupy každý deň súčasným a čestne prepusteným členom ozbrojených síl USA.

Nový program využíva na rýchlu identifikáciu kartu MyLowes. Je k dispozícii v amerických obchodoch aj na Lowes.com a ponúka jednoduchú online registráciu. Zľava platí okamžite. To je skvelá správa, pretože mnohí veteráni, ktorí slúžili v armáde, ale neodišli do dôchodku, majú teraz nárok na denné dávky. Predtým dostávali dennú zľavu len vyslúžilí veteráni.

POTREBUJETE KARTU MYLOWES

Súčasní a bývalí úradníci a ženy sa môžu prihlásiť do zľavového programu podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Navštívte Lowes.com/military a vyplňte krátky osobný profil.
 • Začiarknutím políčka získate bezplatnú kartu MyLowes.

Môžete sa zaregistrovať doma alebo navštíviť miestnu predajňu. Vo väčšine obchodov je k dispozícii kiosk na registráciu vašej karty myLowes. Niektoré obchody nie, tak zavolajte vopred. Po jednorazovej registrácii môžu oprávnení zákazníci predložiť svoju kartu MyLowes v pokladni obchodu, naskenovať svoju kartu pri samoobslužnom odhlásení alebo sa prihlásiť do svojho účtu na Lowes.com a získať zľavu. Okrem jednoduchého platenia v obchodoch a online nakupovania, karta MyLowes ponúka bezplatnú prepravu balíkov pre nákupy objednané online bez minimálnych požiadaviek na nákup.

 • 10% zľava na nákupy v obchode každý deň.
 • Dostupné iba pre tých, ktorí v súčasnosti slúžia, veteránov na dôchodku, príjemcov VA a
  členovia rodiny.
 • Maximálna povolená zľava je 500 USD na osobu a transakciu.
 • Ponúkané denne.
 • Na nákup v Home Depot je potrebný platný vojenský preukaz
 • Karty MyLowes sú potrebné na nákupy od spoločnosti Lowes

Všetci veteráni bez karty myLowes, ale so správnym vojenským preukazom, dostanú vojenskú zľavu na Deň obetí vojny, 4. júla, a Deň veteránov v Lowes a Home Depot. Ak chcete získať každodennú vojenskú zľavu Lowes, musí byť veterán prítomný pri nákupe a musí mať ID MyLowe na overenie kvalifikácie.

ZNÍŽENIE VOJENSKEJ A VETERÁNSKEJ ZĽAVY

Lowesova zľava sa predáva v informačných letákoch, rozhlasových a televíznych reklamách na Deň obetí vojny, 4. júla a Deň veteránov.

 • Vojenskú zľavu je teraz možné využiť online.
 • Dá sa použiť pri nákupoch na Lowes.com
 • Nie je možné použiť na nákup darčekovej karty Lowe.

SPUSTENIE KAŽDÝ DEŇ 10% VOJENSKÁ ZĽAVA

Aby ste sa kvalifikovali na každodennú vojenskú zľavu Lowes, musíte v súčasnosti slúžiť v kvalifikovanej pobočke ozbrojených služieb, národnej gardy a záloh, byť na dôchodku alebo byť veteránom kvalifikovanej zložky ozbrojených síl. Oprávnení sú aj najbližší rodinní príslušníci alebo veterán, ktorý poberá výhody VA a má platný občiansky preukaz veterána.

AKO ZÍSKAŤ VOJENSKÚ 10% ZĽAVU NA LOWES

Lowesskú veteránsku zľavu teraz možno využiť v obchodoch aj online. Súčasní a bývalí úradníci a ženy sa môžu prihlásiť do zľavového programu podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Navštívte Lowes.com/military a vyplňte krátky osobný profil.
 • Začiarknutím políčka získate bezplatnú kartu MyLowes.
 • Alebo sa zaregistrujte v miestnom obchode Lowes

Po jednorazovej registrácii môžu americkí zákazníci ukázať svoju kartu MyLowes v pokladni obchodu, naskenovať svoju kartu pri samoobslužnom odhlásení alebo sa prihlásiť do svojho účtu na Lowes.com a získať zľavu.

Leave a Comment